BETÓNOVÝ OBRUBNÍK

Jednoduchý betónový obrubník za bezkonkurenčnú cenu. Je vyrobený z kvalitného betónu, čo mu zaručuje vysokú odolnosť a farbostálosť. Jednoduchý tvar tohoto betónového obrubníka ho predurčuje na rýchle a presné osadenie a zabraňuje následnemu neželanému pohybu.

Betónový obrubník vyrábame v jednom rozmere a to 50 x 20 x 4/7cm.

CENA ZA 1ks - na vyžiadanie
hmotnosť 14 kg


BETÓNOVÝ KUŽEL

Betónový kužel sa výborne hodí ako jednoduchá zábrana pre vjazd vozidiel. Zároveň však umožňuje voľný pohyp chodcom, alebo cyklistom, čím si získal obľubu v rekreačných oblastiach. Ďaľšou výhodou týchto betónových kuželov je jednoduchá manipulácia a variabilita. Zábrana vytvorená z nich sa dá v priebehu pár sekund zrušiť a znovu obnoviť, alebo presunúť na iné miesto. Rovnako ako naše betónové ploty je vyrobený z kvalitných surovín, aby bol čo najpevnejší a mal dlhú životnosť.

Betónový kužel vyrábame v jednom rozmere a to 26 x 20/25cm

CENA ZA 1ks - na vyžiadanie
hmotnosť 25 kg


viac informácií o cenách, montáži a dodávke vám poskytneme na tel. č. +421 907 687 969


Zaručené súkromie, ticho a bezpečnosť

Betónový plot vás ochráni pred ruchmi okolia a zvedavými pohľadmi ako žiadny iný plot. Päť centimetrov železobetonu spoľahlivo zachytí väčšinu hluku. To samozrejme nie sú všetky výhody betónového oplotenia. Betónový plot ku vám nepustí nepríjemný vietor ani susedovho agresívneho psa...

Rýchla montáž
Betónové oplotenie je ideálne riešenie pre všetkých z vás, ktorý nemáte čas a veľakrát už ani chuť po náročnej stavbe domu, čakať na to kým budete mať plot. V priebehu dvoch dní vám bude stáť plot a vy sa môžete pokojne venovať záhradke a iným príjemnejším činnostiam. Vhodný je aj pre tých z vás, čo chcte vymeniť staré oplotenie domu. S betónovým plotom bude váš pozemok nechránený len naozaj krátku dobu.

Dobrá odolnosť a jednoduché opravy
Naše betónové ploty sú vyrobené z kvalitných certifikovaných surovín. Dávame si záležať aby každá časť betónového oplotenia od nás bola dobre vyzretá a vytvrdnutá. Aby náš plot odolal aj tým najhorším klimatickým podmienkam, mráz, sneh, vietor, ľad, slnko...