ŠTRK

Ponúkame na predaj kvalitný štrk, ktorý používame na výrobu našich betónových plotov. Tento štrk pochádza zo Slovenska a má všetky certifikáty kvality. Takže vaša stavba bude pevná a odolná.

ŠTRK  frakcia 0-4 (najjemnejší štrk)  cena na vyžiadanie

ŠTRK  frakcia 4-8 (jemný štrk)  cena na vyžiadanie

ŠTRK  frakcia 8 -16 (shrubý štrk)  cena na vyžiadanie

ŠTRK  frakcia 0 -32 (netriedený štrk)  cena na vyžiadanie

ŠTRK  balený frakcia 0 -32 (netriedený štrk)  cena na vyžiadanie
hmotnosť balenia 1650 kg


CEMENT

Využite možnosť kúpiť cement najvyššej kvality. Je vyrobený na Slovensku a vďaka moderným výrobným technológiam a prísnej kontrole výroby dosahuje mimoriadnu kvalitu, za ktorú dostal všetky certifikáty kvality. Doprajte svojej stavbe kvalitu a ona vám to oplatí dlhou životnosťou a odolnosťou proti všetkým vplyvom počasia.

CEMENT  32,5R (portlandský troskový cement)  cena na vyžiadanie
25 kg balenie

BETONÁRSKA OCEĽ

Betonárska oceľ Ø6  - cena na vyžiadanie


Zaručené súkromie, ticho a bezpečnosť

Betónový plot vás ochráni pred ruchmi okolia a zvedavými pohľadmi ako žiadny iný plot. Päť centimetrov železobetonu spoľahlivo zachytí väčšinu hluku. To samozrejme nie sú všetky výhody betónového oplotenia. Betónový plot ku vám nepustí nepríjemný vietor ani susedovho agresívneho psa...

Rýchla montáž
Betónové oplotenie je ideálne riešenie pre všetkých z vás, ktorý nemáte čas a veľakrát už ani chuť po náročnej stavbe domu, čakať na to kým budete mať plot. V priebehu dvoch dní vám bude stáť plot a vy sa môžete pokojne venovať záhradke a iným príjemnejším činnostiam. Vhodný je aj pre tých z vás, čo chcte vymeniť staré oplotenie domu. S betónovým plotom bude váš pozemok nechránený len naozaj krátku dobu.

Dobrá odolnosť a jednoduché opravy
Naše betónové ploty sú vyrobené z kvalitných certifikovaných surovín. Dávame si záležať aby každá časť betónového oplotenia od nás bola dobre vyzretá a vytvrdnutá. Aby náš plot odolal aj tým najhorším klimatickým podmienkam, mráz, sneh, vietor, ľad, slnko...